Příspěvek Diskuzního fóra

albertusman napsal:

Tak jsem to teda skouknul celý, ale i bez předplatnýho se z těch volnejch ukázek dá odvodit totéž, co jsem tvrdil předtím: Ten tebou opěvovanej Zavadilův trestňák nebyl ani desetinově tak nebezpečnej jako Vackův na ...

Pár připomínek k Vašemu komentáři: Schaffartzikova hlavička byla tutovka, že to poslal doprostřed brány je jiná věc. Smola měl ve druhé půli góla na hlavě, těsně vedle pravé tyče Fryšťáka a poté po zemi pravačkou  do boční sítě pro změnu u druhé tyče. Sám Hašek uznává, že jsme přežili ve druhé půli dvě šance soupeře…Mě osobně hra na tři stopery u Bohemky nesedí, beru to v zápasech venku a proti dejme tomu Slavii.. Jinak nám v tomto rozestavění  5-4-1 chybí dopředu jeden hráč. Navíc v hlubokém bloku vzniká moc prostoru ve středu hřiště a pokud nebudou Vacek a Levin v top formě (Pepa to taky nevytrhne) bude střed hřiště patřit soupeři. I když budu brát v potaz Vaší statistiku tohoto zápasu, je tu ještě jedna a podstatnější. Doma 13 zápasů ,1 vítězství, 7 remíz a 5 porážek. Tak hrůznou bilanci nemá nikdo, na podzim těch zranění moc nebylo, jiné kluby  měly nějaké bolístky taky. A venku jsme něco ukopali, ok. Ale skutečně většinou ukopali….o fotbale to moc nebylo, což právě (ne)efektivita v domácích zápasech dokládá, tam bychom měli tvořit. A není to 13 kol o smůle. Přijela například Olomouc, měla vykartovaného jediného góĺového útočníka Nešpora (8 gólů) ti zbylí tři dali za sezonu jen 2góĺy a stejně nás dostali a to i herně. Takže ten problém není v jednom nebo třech nevydařených zápasech.