Příspěvek Diskuzního fóra

kolina napsal:

No, teda jen tak pro srovnání a pro zajímavost, kolikanásobek (Kč,-) asi tak má ve Spartě mladej Hašek ve srovnání s tím co měl v Bohemce?!? :-) Hmmm, ve Spartě hráče přeplácej, ale když je chtějí...

No, pokud vim (a presnou castku nevim, rad se dozvim), je to docela dostnasobek). Ale abychom se chapali, myslel jsem to malicko v nadsazce. Kazdopadne co se Sparty tyce, skrze vetsinu kanalu rezonuji posledni rok, dva informace, ze treneri to berou jako sebevrazdu a hracum se tam moc nechce, protoze se zakopou. Takze mi slo spis o to poukazat, ze uz to neni takovej ten styl, ze chteli hrat za Spartu a proto tam sli, ale je to spis o tom, ze aby Sparta vubec nekoho privedla, musi mu nalejt nehorazny prachy, protoze kdyz uz ma bejt nekde kde nechce, chce si aspon vydelat, zejo. O to mi slo, ze uz to hraci neberou jako prestiz, ale jako dojnou kravu, kdyz to vezmu na mezinarodni destinace, berou Spartu jako takovy Turecko nebo Rusko v cesky lize - moc se ti tam nechce, ale kdyz daj velky prachy, chvili to tam prezijes i kdyz je to na nic.