Příspěvek Diskuzního fóra

V Ostravě jsem byl, celej zápas jsem se snažil Bohemku, stejně jako všichni přítomní, vytrvale a hlasitě podporovat, ale od našich hráčů mi připadalo, že tu intenzitu fandění a podpory nepřetavili ve výkon hodnej prvoligovýho manšaftu. Jistě je to i výběrem fotbalistů, který si trenér Hašek do týmu vybírá, nicméně je opravdu s podivem (a nebylo to jen předevčírem), jak jsme v mnoha zápasech pod Haškem permanentně horší v osobních soubojích a agresivitě. Když se hraje o finále poháru a v lize o záchranu, chci vidět hráče jezdit po prdeli- a čest výjimkám- tohle u nás dokáže pouze Bartek, Jindřišek, Šmíd a Dostál. Všichni ostatní mi přijdou, že v tomhle směru nejsou připraveni na dospělej fotbal. Přijet támhle do pralesa na vesnici, tak půlka hráčů nedohraje, protože se z těch soubojů poserou. Kde je ta bojovná Bohemka, který se každej bál za dob Nikla, Hartiga, Slezáka, Nešpora, Nováka, Šindeláře? Sice občas trpěl fotbal, nebylo to na Bohemce o kráse, ale hlavně o těch soubojích, nicméně si myslím, že se o záchranu a finále poháru nehraje na krásu (která stejně v našem podání není častá), ale je to právě o tý soubojovosti, v který Baník zcela dominoval, i když taky hrál bídně stejně jako my. Aby přišla otázka a nebyl jsem přesunut do jinýho fóra, tak se chci zeptat, zda-li je od příští sezóny v plánu přivést do kádru k nadějnym fotbalistům i buldoky, co se ničeho nezaleknou a budou žrát trávu? Protože těch je u nás jako šafránu. Nechci mluvit za ostatní, ale já jel do Ostravy podpořit Bohemku s cílem postupu a s vidinou kvalitního, bojovnýho výkonu na hranici sil a sebeobětování se. A to jsem, při vší úctě k hráčům, neviděl. A ono jet takovou dálku a vidět bezkrevnej ustrašenej výkon a pak se nasraně vracet zpět, není košér. Díky za odpověď.