Příspěvek Diskuzního fóra

Vážený pane trenére, milé vedení,

po dnešním, doslova tragickém výkonu už definitivně přetekl pohár mé trpělivosti jako dlouholetého fanouška a na stadionu už mě hned tak nikdo neuvidí a nebudu už ani sledovat přenosy. Po takto zvorané sezóně by mělo být jediným vyústěním okamžité odvolání trenéra. Je zcela evidentní, že hráči Příbrami byli na dnešní utkání takticky připraveni mnohem lépe než naši hráči, za což odpovídá trenér. Nemyslím si, že naši hráči jsou zase o tolik horší než borci z jiných klubů (samozřejmě až na pár výjimek). Legendární trenéři našich fotbalistů - Musil, Pospíchal, Petržela, Weber a mnoho dalších, museli téměř vždy bojovat s velmi omezeným rozpočtem a pracovat s hráči většinou odloženými z jiných klubů. Na rozdíl od trenéra Haška je však dokázali vhodně namotivovat, na 100% využít jejich potenciál, naučili je souhře a hlavně dokázali s nimi pracovat tak, že v zápase nic nevynechali a hráli za Bohemku tak, že na jejich výkony a nasazení vzpomínáme s nostalgií do dneška. Dnes ale nefungovalo vůbec nic. Nedáváme branky, protože naše akce končí před vápnem. Obrana s Hůlkou, Krchem a Pokorným byla tragická (co tam ten Krch pořád dělá - je fakt lepší než M.Šmíd?), záloha s Levinem a Vackem pořád ztrácela míče (pořád se mi jeví J.Jindřišek jako nejlepší volba), náš útok je dlouhodobě bezradný - Jusuf má občas záblesky, ale jinak je pomalý a neobratný (opravdu jsem zvědav,  co s ním budou ve Slávii dělat), Puškáč je marný - ten se snad nestrefí ani do pisoáru... Tomáš Fryšták také již poněkolikáté nezářil jistotou - má patrně stále trauma z vyloučení v Příbrami - nebylo by bývalo lepší, aby dnes stál v bráně Valeš? Toho, co mě štve, je po takové porci dlouhodobé marnosti velmi mnoho. A proto se vedení táži: Kdy nám představíte nového trenéra ? Kdy bude náš klub konečně řízen profesionálně ? Kdy konečně přivedete pořádného sponzora, bez kterého to prostě dnes nejde ?