Příspěvek Diskuzního fóra

Hrubajz napsal:

Omlouvám se,že jsem trošku podrážděný,ale ta Bohemka včera byl otřes a ostuda. Dostal jsem na Bohemku jednu maminku s malým klukem ve snaze z něj udělat Bohemáka.......sice dostal šálu snad už to i Bohemák bude,ale ...

Zkusím ti napsat svůj pohled. A neříkám, že je to zrovna ten správný: Trenér samozřejmě nese vinu, ale nemohu na něj vše shazovat, když všichni hráči (i ti střídající) předvedou naprosto tragický výkon. Včetně do té doby na jaře skvělého Hůlky, Bartka. Výkon byl snad nejhorší za  poslední dva roky(možná i déle)....                                                                                            A teď k celé sezoně: v podstatě podobné výkony jsem očekával. Loňská sezona byla jiná hlavně z důvodu, že se nám výhybala zranění a hrála pořád stejná sestava. Už na začátku sezony bylo vidět, že nás počet hráčů je nedostačující. Hlavně útočníků. Začínalo se jen z Julišem (který před tím snad dva roky promarodil) a z Nečasem (který v minulé sezoně patřil k nejslabším u nás). Bez nějaké urážky, tam máme nejslabší brankáře v lize (není náhoda, že před tím celou dobu ligu nikdo moc nechytal), Jindřišek omarodil, Martin Hašek ztratil formu (chuť), Mašek ztratil formu (chuť) atd atd. Prostě dokud klub nebude schopen koupit např. na tři sezony útočníka co dá pár gólú, tak se z toho nevymotáme. Je totiž evidentní, že na nákup hráčů nejdou ani všechny peníze, které získáme za prodej hráčů. V těchto podmínkách asi těžko pomýšlet na něco jiného než na boj o záchranu. P.s.: a že fotbaly nejsou hezké není jen problém Bohemky. V podstatě celá liga od 5 místa dolů je nekoukatelná