Příspěvek Diskuzního fóra

středa 15.5 9:00

 

skladiště/kancelář trenéra

MH st.:...doprdele, devět hodin..musím za Darkem..to by mě zajímalo, co zase chce...

 

kancelář ředitele klubu

 

DJ ml.: Trenére, zavolal jsem si Tě/Vás, abychom probrali současnou situaci...

MH st.: Jakou situaci máš na mysli, Darku?

DJ ml.: No výkony mužstva a... postavení v tabulce..

MH st.: Jo tohle..aha..a co jako?

DJ ml.: Jde o to, že si s tátou myslíme, že situace není dobrá...neuvažuješ o rezignaci??

MH st.: Nerozumím...podle mě hrajeme nejlepší fotbal za poslední roky. Kromě dvou zápasů v sezóně jsme vesměs všechny přehrávali, máme naběháno nejvíc kilometrů, vytváříme si šance..

....

MH st.: Tak kde je problém???

DJ ml.: No… já nevím...není už těch zápasů bez výhry nějak moc?? Lidi začínají být trochu naštvaní..

MH st.: Který lidi??!!

DJ ml.: No na webu...

MH st.: Nemyslím si..to je jen pár hysterek....ti nevědí, která bije…a co teda chce táta?

DJ ml.: Táta?...počkej já mu zavolám a pak se za tebou zastavím.

MH st.: Hele, na tohle nemám čas, za chvilku začíná trénink. Tak mi pak zavolej odpoledne, to budu mít dost času na tyhle blbosti.

DJ ml.: Tak jo...

 

o 1min později...

 

DJ st.: ...co potřebuješ Darku, já mám teď jednání!

DJ ml.: Jde o trenéra, řekl jsem mu to.

DJ st.: A co on na to?

DJ ml.: No nevidí to tak. Říkal, že prý hrajeme nejlepší fotbal za poslední roky, že máme naběháno nejvíc kilometrů, že jsme špatně hráli jen ve dvou zápasech a tak podobně.. tomu jsem už ale moc nerozumněl.

DJ st.: Tak má v podstatě pravdu...

DJ ml.: Tak co mám teda dělat????????????????

DJ st.: Počkej.........a jak to vypadá na fóru?

DJ ml.: No pár lidí je tam hodně naštvanejch...ale zase na druhou stranu je tam taky hodně těch, kteří s nima nesouhlasí...

DJ st.: Rozumím...víš co..mám nápad..zatím to necháme tak jak to je.. nebudeme hysterčit přece..

DJ ml.: Ano, tati.

DJ st.: Přesně, uděláme to takhle. Napíšeme článek, že se jako za ten včerejšek omlouváme a jako vstřícné gesto nabízíme permanentkářům lístky zdarma na zbývající zápasy. Co?? To nezní špatně, ne? Bez tak nás to skoro nic stát nebude. Vlk se nažere a koza zůstane celá, ne?

DJ ml.: (hihi) Tohle je moudré rozhodnutí tati.

DJ st.: Dyť já vím ty můj kluku...tak večer..

 

...a tak se na konec stalo..Zanedlouho poté se objevil na hlavní stránce omluvný článek s nabídkou vstupenek zdarma.

A nad Ďolíčkem se opět rozhostila pohoda rodinné atmosféry..