Příspěvek Diskuzního fóra

vapno80 napsal:

Lístky na Opavu mám přes Ticketportál zarezervovány, beru i děti, snad nebudeme zklamáni.

Taky doufám, že skutečnou omluvou za domácí téměř nepřetržité trápení oka divákova bude spíš nějaká potěcha tohoto zrakového orgánu, než jen omilostnění pár párů očí od povinnosti za to zaplatit. Na rozdíl od mnohých zdejších odborníků na všechno jsem zatím svou premium permici letos využil naplno, jezdil i na pár výjezdů, na domácí zápasy dojížděl pravidelně sto kilometrů ze Cvikova, překopával si kvůli tomu pracovní povinnosti - na(ne)štěstí tu možnost mám - a snažil se vidět i takové "detaily", jako že jsme oproti předloňské sezóně uhráli za 30 kol o 6 bodů víc. Ono bez toho, aby se i fanoušek dokázal pozitivně namotivovat, je opravdu těžký letos do Ďolíčku jít, i když to má někdo za rohem, a po tý úterní blamáži to platí dvojnásob. Ona je ale dechberoucí i logika houpacího koně u některých, kteří téměř do jedné věty spojí, jak tomu či onomu z klubu záleží jen na penězích, jak je ticketing doma za nula a v Karviný do mínusu trapnou omluvou a ve finále jak "vyjádří" svou nespokojenost tím, že nepřijdou a budou volat po bojkotu (to by fakt trhalo žíly někomu, kdo má z ticketingu nulu a na fanoušky sere, že? Logika, Meszányi!). Prostě my, co si dáme 2 a 2 dohromady, že výhrady k interním záležitostem klubu navyřeší ani bojkoty, ani nadávky na fóru, ani žádný jiný pitomosti, kterými si nervově labilnejší povahy potřebují schladit žáhu, místo toho, pokud něco, tak své výhrady dáme najevo v kruhu DFB či podobnou cestou, které může být dopřáno zřetele, a budem zkoušet dál svými hlasivkami při zápase dohnat zelenobílou skvadru k záchraně třeba i v baráži. Jinej přístup je sice osobně pochopitelnej, ale logiku vedoucí k něčemu jinému než k uspokojení vlastní touhy se mstít za zakoušené příkoří pro duši fanouška, to nemá.