Příspěvek Diskuzního fóra

rocknroll napsal:

Na Androve stadionu si to nepochybne rikali taky, ale na rozdil od naseho vedeni dosli (jeste vcas) k zaveru, ze je treba zjednodusit hru.  Vykaslat se, mozna docasne, na drzeni mice a tikitaku a misto ...

Jo, ale když jsem tady tohle napsal, ještě k tomu dodal, že považuju Haškovu neochotu odstoupit od svého vysněného herního stylu a ordinovat výsledkově se trapícímu mužstvu mnohem jednodušší hru za jeho samolibost, ale dostatečně jsem neplival na všechno a všechny v Bohemce od majitele, přes vedení, realizák, DFB, až po mužstvo jako ostatní zde, sesypala se na mě kritika. Já jsem tím Androvým stadionem teď jenom znovu připomněl svůj pohled, že jsou tu konkrétní příklady, že se takováto situace dá vyřešit v klidu bez nenechávání kamene na kameni, že mi nepřijde hysterické to moje mírnění malování všeho v nejčernějších barvách, ale tendence mnohých tak ze vzteku činit, že je taková vzteklost a neschopnost v klidu zhodnotit klady a zápory přinejmenším tady na fóru taky svého druhu Orwellovský "groupthink", který tu byl níže zmíněn, a že má sborové bezhlavé přitakání vzteku a deziluzi určitě ještě menší šanci vyústit ve změnu k lepšímu než tváření se, že je vše v pořádku. Zkrátka pokud jsem tady já nebo kdokoli jiný kdykoli zmínil jakákoli pozitiva, kterých by se dalo v té mizérii chytit, sesypala se hromada odpovědí, jak si vůbec někdo může dovolit něco obhajovat, i když nešlo ani o obhajobu, ale nesouhlas s viděním všeho v černém a hlásáním nutnosti a prospešnosti, aby hromadně padaly hlavy. Je to už syndrom dnešní doby, že když někdo bezvýhradně nesdílí zkratkovité vidění věcí a spíš se zajímá o co nejvíce souvislostí a vnitřní logiku věci než o hlásání a sdílení "jasných postojů", je peskován až napadán, že narušuje kruhy majitelům "Pravdy o oprávněném rozhořčení", byť jeho opodstatněnost ani nevyvrací, jen je ochoten vidět věci ve více barvách než v černé nebo bílé a připustit si jak pestrost a složitost předmětné situace, tak i klady a zápory jednotlivých způsobů, jak do ní zasáhnout.