Příspěvek Diskuzního fóra

batoh napsal:

Tak popravdě není asi s konečným umístěním a hlavně se záchranou až na poslední chvíli spokojen nikdo. Hráči, trenéři, majitel ani fanoušci. Na druhou stranu jsem v mnoha utkání viděl snahu hrát a ne čekat ...

Bojím se, že to není o jednom borci co dá 10 gólů za sezonu. Ten borec musí dostat pořádný balon, a to je problém. A ten trvá hodně dlouho. Např. Ordoš byl v Bohemce za kopyto (křičíme ojojoj, Ordoš je gólostroj....). U nás dal 3 góly za cca 2 roky, odešel do Olomouce a následující rok tam dal 9 gólů, a další sezónu byl s 12 ti trefami králem střelců Gambáč ligy. Já vidím, že naši borci hrajou tak trošku připosraně. Dobře, když je poslední a je pod tlakem, pomůže si s gólmanem, ale těch našich přihrávek na gólmana je na mě trochu moc. Nejsou schopný kombinačně rozjet útok, každý se bojí aby neudělal chybu, daj to brankáři a ten to práskne dopředu. Tam o balon přijdeme, protože jsme prckové, protože uhýbáme ze soubojů, protože si neumíme přihrát.... Když to někdo potáhne po lajně, ve vápně není nikdo komu poslat centr, a když tam je, je to jedno, centr jde většinou nazdař bůh... Nějakou pěknou střelu ze střední vzdálenosti nepamatuju.  Standartky? To je za trest. Naše rohy jsou tak akorát příležitostí na bejk soupeře. Venku jsme nadělali body, protože jsme nehráli do plný obrany. A zápas v Teplicích byl z naší strany pěknej, v Plzni taky, i když jsme prohráli. Ale doma jsme v hajzlu. Skončíme na nekvalitě, nervozitě nebo nevim na čem. Celý rok jsme nehráli na 5 obránců. Jenže byla doba kdy obrana docela hořela, a tahle změna to celkem pořešila. A nebyl by to asi problém, kdyby to fungovalo jak je zřejmně zamýšleno a kraje by podporovaly útok. Nejsem žádný odborník, ale tohle je muj osobní pohled na námi předváděnou hru. Celá letošní sezóna byla tak nějak v křeči, a ani se z té záchrany nedokážu pořádně radovat. Má to pro mě takovou zvláštní pachuť. Nicméně s názory "všichni ven a začnem znovu načisto" nesouhlasím. A pokud někdo zná nějakého "Křéťu2" který chce do Bohemky sypat prachy horem dolem (500 mil. zráta no a co...), sem s ním. Zatím moc nevěřím povídačkám o tom jak pantáta rozhání davy investorů holí se slovy táhně te šmejdi, vaše prachy v Bohemce nechci. Jenže asi nejsme pro řadu pracháčů dost prestižní adresa. Postupný posun je vidět, zázemí se zlepšilo, ale sportovní úspěchy to nenese. Je třeba posílit na všech frontách. Jenže stylem ať jde pantáta doprdele to asi nepůjde.