Příspěvek Diskuzního fóra

Martin Kurka napsal:

Posilujeme. Po sezóně klub oznámí nové podepsané posily. Bohemka má teď největší rozpočet od znovuzrození. Teď to ještě promítnout do výsledků.

na základě tohoto příspěvku budete asi netrpělivci dost nevybíravě napadán. Možná příště volte opatrnější formulace. Takhle to vypadá jako slib, který nebyl dodržen. Já chápu, že po sezóně nemusí nutně znamenat např. následující den po posledním hvizdu. Ale vzhledem ke stupni nasranosti, který jsem zaznamenal mezi fans na stadionu i (resp. zejména) na fóru, je jasné, že jsme netrpěliví. A vzhledem k relativně vágním prohlášením o nespokojenosti se sezónou, k čekání na analýzu sportovního ředitele (tu měl podle mně přinést rovnou bez říkání i s návrhem řešení přesněnji ji měl rozslat členům představenstva před zahájením jednání), k prohlášením předsedy DFB že se budou "dít věci", jsou fans nespokojení s tím, že se vlastně neděje nic. Nebo neděje tak, abychom mohli mít nějaký smysluplný výstup. SŘ předloží zprávu co nejdříve, představenstvo ji projedná co nejdříve poté, co ji obdrží. Mezitím se hráči vrátí z dovolené, možná se mezitím podepíší nějaké posily a za 6 týdnů začne liga. Kde je prostor na nějaké změny které zajistí, aby se taková hrůza neopakovala?  Jediná zpráva je, že si můžeme kupovat permice již 6. června. Za sebe bych tedy dříve než si permici koupím rád viděl nějaké kroky pro nápravu loňské bídy.