Příspěvek Diskuzního fóra

Dobrý den, myslel jsem, že se všichni – vedení i akcionáři shodli, že se minulá sezona hrubě nepovedla. Promiňte, ale můžete mi říct, z čeho my fanoušci máme vidět, že se vedení poučilo a dělá kroky proti tomu, aby se to neopakovalo? Bohužel mi to připadá zcela naopak. Začátek je v tom, že zůstal trenérem pan Hašek, který tým nepotřebuje připravovat na konkrétního soupeře a snaží se doma pořád hrát tu svojí naprosto neúčinnou hru, kterou už mají všichni dávno přečtenou (ostatní se na nás kupodivu připravují – bohužel ne všichni aplikují moderní Haškovy metody). Jeho poslední zde zmiňovaný rozhovor pro sparťanský plátek je toho důkazem – on si neuvědomil vůbec nic! A pokračování vidíme dnes. Holt k nám nikdo ani nechce – jak se prezentujeme, ani se není čemu divit. Bohužel se obávám, že tato sezona lepší nebude. Pokud někdo přijde, bude to zase až na konci přípravy nebo v průběhu ligy, kde se zase budeme vymlouvat, že hráči nemají natrénováno a nejsou sehraní. A trenér dělá všechno dobře, ten taky nic měnit nebude. Je mi z toho smutno…