Příspěvek Diskuzního fóra

dingo33 napsal:

Nečetl tohle někdo v premium? Zajímalo by mě, co tam měli za problém ohledně spolupráce se Spartou a Hřebíkem. Obávám se, že by to mohlo mít nějakou souvislost i s náma, když je Hašek Hřebíkův ...

Vždycky to takhle nešlo. I v Pardubicích dělali boty. Třeba v případě projektu se Spartou. Před pěti lety se domluvili s Jaroslavem Hřebíkem na vzájemné pomoci. Letná dosadila na trenérský post Martina Haška, ten si přivedl pět hráčů se sparťanským rodokmenem. Byly z toho jen nepříjemnosti a trampoty.

„Bylo to pro nás zklamání. Když to přeženu, přišlo pět kluků s aktovkami na zádech. Dohoda byla jiná, chtěli jsme hráče, co měli aspoň nějakou herní praxi v profesionálním fotbale a kteří by se mohli stát členy základní sestavy,“ vzpomíná Zavřel.

Hašek tlačil sparťany na hřiště, mnozí si mysleli, že tak činí na příkaz z Letné. V klubu to dělalo zlou krev. Projekt vydržel sotva rok. „I teď máme v průměru pět hráčů na hostování, tomu se nebráníme, ale musí to mít smysl. Nyní třeba spolupracujeme s Plzní. Vyplácí se to,“ pokyvuje hlavou Zavřel.