Příspěvek Diskuzního fóra

Já jsem Haškovi dlouhodobě věřil, i když teď už je má trpělivost na hraně. Náš herní styl se mi nelíbí, nesnáším obranu na tři stopery. Nelíbí se mi, že některý hráče nestaví, nevím, jak ho bere kabina. S tímhle vším se se zdejší převládající kritikou ztotožňuju. Ale co nechápu, je to, jak mu tady všichni dávají sežrat jeho sparťanství. Co byste jako chtěli? Hrál 10 let za Spartu, pak tam 10 let trénoval. To se má za to omlouvat? A že sem přivádí hráče ze Sparty, resp., bývalý hráče Sparty? A jako co? Podívejte se, co nám vyrůstá z mládeže. To byste s našimi odchovanci chtěli hrát divizi? Chcete vyčítat Držmovi jeho kontakty na Slavii? Podívejte na Rubášův tým v 60. letech, ten byl postavený na sparťanech a slávistech a jak hráli. Nevadí vám, že Pospíchal hrál za Baník a za Spartu? Podívejte, jak Plzeň postavila tým na sparťanech a Slavia ostatně teď hodně taky. Z Bohemáků nepostavíme nic, potřebujeme hráče odjinud, který za nás chtějí hrát. A trenéři? Vzpomeňte si, jak to vypadalo, když tady trénovali Zdeněk Hruška s Dobiašem. Nic proti Slezimu a Míšovi, ať šanci dostanou, když se na tom sportovní vedení shodne. Ale jenom proto, že jsou Bohemáci? To přece nemůže být hlavní kritérium. A že Hašek říká věci tak, jak jsou? Že máme horší kádr než Sparta? Chcete se o tom snad přít? Za tohle Hašek fakt nemůže. Přestaňte brečet a přijměte realitu.