Příspěvek Diskuzního fóra

Ahoj klokani,

tak se nám naše přání splnilo a Bohemka má šanci, pokud přijde správný trenér, vrátit se herně na pozice kam patří. Že pan Hašek se svojí "tvořivou trenérskou koncepcí" do Bohemky nepatří, jsem věděl dávno a jenom tak trochu jsem čekal, že by mě překvapil a ukázal že to jde, ale ono to v klubu jako je Bohemka takto nejde. Fotbal je dávno vymyšlená věc! Má svoje zavedené a zažité zákonitosti a v Bohemce to platí nadvakrát. U nás nejsou vůbec špatní hráči! Nejsou to žádné hvězdy, ale potřebují ke svým schopnostem dostat od trenéra pokyny, jaký herní projev a jaké taktické úkoly mají na hřišti plnit. Ale všechny tyto věci musí být ušity na míru hráčům! Nikoliv, jak si naivně myslel pan Hašek, že hráči budou schopni plnit jeho vymyšlené představy útočné hry s celoplošným pohybem hráčů po hřišti! To může zkusit v Barceloně, kde na to jsou hráči. Proto musel v Bohemce Hašek skončit, že za dva roky nedokázal najít pro mužstvo z hráčů, kteří v Bohemce jsou vhodnou herní koncepci! A proto taky tolik nevyrovnaných výkonů v jednotlivých zápasech! Nyní se Bohemce bude již dýchat lépe, jsem o tom přesvědčen a věřím vedení že vhodnějšího trenéra než byl Hašek najde!