Příspěvek Diskuzního fóra

Dobrý den,  info a dotaz. I já se připojil ke kritice  ředitele Darka (ač se osobně neznáme). Myslím si totiž, že on se značnou měrou přičinil o atmosféru nedůvěry a pocitu malosti klubu v očích fanoušků. Jen si přečtěte, kolik různých útoků, podezření z prospěchářství, finančních pochybností a dalších zásadních ataků k  celému vedení včetně pana ředitele se zde na jejich adresu objevuje. Vhledem k tomu, že pracuji „bokem“ pro auditorské společnosti mám informací dostatek, ale jsem vázán mlčenlivostí. Vím proto, že se řada takových pochybnosti nezakládá na pravdě, ale nemůžu se k tomu vyslovit a navíc moje stanovisko nebude stanoviskem klubu. Proto je zarážející , že ředitel klubu nedokáže, nebo neumí s dostatečnou přesvědčivostí fanouškovskou obec informovat a usměrnit. Už jenom finalizace konkurzu a jeho dlouhodobý dopad na klub, některé nešťastné výroky trenéra Haška, řada dalších věcí… to vše by mělo být komentováno  (samozřejmě v rámci informačních možností)  ústy povolaného. Možná je to ze strany vedení podceňováno, ano malé pokusy o popření některých blábolů zde byly, ale to je málo. Tento web je svým způsobem obrázkem klubu, přístup má široká veřejnost. Proto vidím dvě možnosti vysvětlení: buďto pocit že není potřeba podávat takové  informace ze strany ředitele klubu, nebo vlastní osobní  neschopnost. Budu rád, když se budu mýlit. Mýlím se?