Příspěvek Diskuzního fóra

sasek napsal:

Chtěl jsem něco podobného napsat Hrubajzovi, protože u něj je tahle “otočka” zřejmá.  Tomuhle jen s úsměvem přikyvuji :) 

Jen se musím ohradit. Po porážce na Slávii jsem tady NENAPSAL ani slovíčko. Protože bohužel nebylo co napsat. A teď pár drobností. Zrovna na Slávii jsme nastoupili se dvěma stopery nikoli se třemi. Prohra na Slávii nebyla nečekaná a určitě to potká víc týmů. Já jsem tady opravdu nadával po zápase v Karviné a po prvním poločase se Zlínem kdy náš tým za tři poločasy proti opravdu slabším týmům nevystřelil na branku. A co se týče zápasu na Spartě, kdyby(vím, že na kdyby se nehraje) Bohemka po poločase vedla o dva góly nikdo by se moc nedivil! Prostě herní projev byl mnohem lepší a proto jsem všude chválil trenérský tým. Neb si myslím, že to potřebuje, protože to co s týmem provedl jeho předchůdce bylo hodně žalostné a Luděk má velmi omezené možnosti co v rozeběhnuté podzimní části změnit. A ještě, než když souhlasíte s nějakým názorem, podívejte se, jestli to je vůbec pravda. Bohemka na Spartě nehrála se třemi stopery, ale pouze na dva. Hůlka hrál v záloze spolu s Pepou na pozici štítový záložník. Ale jinak je dobře, že každý máme rozdílný názor, alespoň si tady máme o čem číst! A hlavně všichni máme Bohemku rádi a chceme jí vidět vyhrávat. Na tom se tady shodneme všichni:-)