Příspěvek Diskuzního fóra

Vím, že za to dostanu vynadáno, ale já těm dvou docela rozumím. Oni se pokusili s tím něco udělat i když ne zrovna moc šikovně. I já jsem si už myslel, že je lepší fórum zrušit. To co se dělo na fóru byl opravdu už pěkný hnůj a nedalo se to číst. To obrovské množství demagogie, polopravd a někdy lží, sprosťáren už bylo opravdu přes míru. Z vedení se udělali největší nepřátelé Bohemky, kteří sabotují jakékoliv imaginární investory a ničí Bohemku po všech stránkách. Já už pomalu myslel, že jsou horší než kuře. Je potřeba si uvědomit, že těch cca 10 onanistů, kteří píšou na fóru ty nesmysly mají obrovský vliv jak na hráče tak i na ostatní fanoušky. Příklad vidím v naší rodině - chodili jsme na Bohemku s bráchou a s tátou. Bratr četl fórum a bral ty žvásty zdejší demagogů za  křišťálovou pravdu a přestal kvůli tomu chodit na Bohemku - zahájil námi populární bojkot. Otec, protože je starý, fórum nečte, tak na Bohemku chodí stále a rád. Totéž platí i o hráčích (myslím, že i v článku s Filipem Haškem to jde vyčíst mezi řádky).