Příspěvek Diskuzního fóra

Mirek61 napsal:

Nejsem velkým dopisovatelem,ale opravdu mi nedá se nevyjádřit k dění v Bohemce.Čtu neustálou kritiku na adresu hráčů,vedení a všeho kolem klubu, od různých odborníků od piva, mudrlantů a tlachalů.Jejich bezmezná žárlivost na pražské a jiné ...

me to moc nedava smysl. Co se bolsevika tyce Slavia za komunistu malem prisla o vše a Sparta sice byla uz pred Unorem prolerarsky klub ale bolsevik krome ní vice tlacil Duklu. Skoda dostal trafiku v Turecku a pravdepodobne se vrati do Slavie a Lafata ve Sparte mohl klidne zustat, nabidku mel, ale logicky mu vzhledem k veku nikdo nezarucil zaklad.

Nasi hraci jsou uplne stejny jako vsude jinde, fotbalový zivot je kratky takze pokud by dostali lepsi nabidku jinde, nikdo, by se nemohl divit kdyby odesli. Jako "zabavu" to ma 99% procent majitelu po celem svete,, a u nas to neni jinak. Nebo myslis ze az do Bohemky vstoupi nejaky subjekt bude to kvuli nasim krasným dresum?

ale chapu ze ten tvuj panflet ma burcovat ale jinak je hodne naivni a zcela se mijí s realitou