Příspěvek Diskuzního fóra

MarekC20 napsal:

Priznejte se - kdo do vcerejska nemusel Bederku? Ja ho mel za sotva druholigoveho. A vcera patrik k nejlepsim. Najednou je z nej stoper jak vino.

Pred nejakym casem tu nekdo psal, ze mu Bederka hrou pripomina Zdenka Prokese, sice mi to trosku trvalo, ale vcera jsem si toho vsiml take.. mimochodem, Bederka mel slusne zapasy uz v priprave.. vcera zahral opravdu skvele, stejne stejne tak Hulka v zaloze, velky posun jsem videl ve hre Hronka, proti podzimu byl k nepoznani. Libili se mi oba krajni beci i utocnici, ac nedali gol, stejne jako golman, sice nektere situace resi malinko neortodoxne, ale ma ma sebevedomi a skvele reakce na strely zblizka.. je to jeden zapas, ale pokud by se vsichni jmenovani takto projevovali dale, bude mit mit trener Klusacek hodne prijemne starosti, na krajich alternativa v podobe Podaneho a Dostala je na pomery Bohemky az luxusni, stejne jako Vacek, Rada a Levin v zaloze. Tim jsme se dostali az k pozici trenera.. po podzimu to vypadalo, ze krok s p. Klusackem nebyl tim pravym resenim, nicmene uz zapasy na Xaverove ukazaly jiste zlepseni. Vcerejsek bych pak nazval majstrstykem pripominajicim tah jineho velikana s presunutim Jindriska z praveho beka na pozici defenzivniho zaloznika. Hulka byl v zaloze vytecny. Tak jen doufam, ze na dalsi podobnou radost nebudeme cekat dalsich 5 let..