Příspěvek Diskuzního fóra

rocknroll napsal:

Po tehle bide nema cenu hodnotit jednotlivce, ale par poznamek si neodpustim - jestli si Bohemka slibovala od Puskace, ze bude davat goly, tak na to muze zapomenout.  Docela bych bral par tech opalenych kluku ...

Já si myslím, že chyba nebude úplně v Puškáčovi Dneska by gól nedal ani Messi, leda že by si vzal balon od gólmana a prošel s ním přes všechny až do brány. Dneska jme směrem dopředu neměli zálohu. Karviná měla většinu odražených míčů, v soubojích byla lepší, většina naší snahy skončila útočným faulem. Jestliže útočník nedostane balón, těžko dá gól. Mě celkem zarazila sestava. Kdo jako měl tvořit hru? Levin podle mně přišel jako defenzivní záložník (možná se pletu) a nehrál snad rok, Pepa je taky defenzivní..... A Vodháněl to dneska taky nějak nerozsvítil. Celkově jsme si nedali pořádně balón a nákopy nikam holt Puškáč nevybojoval. Abych jen nekritizoval, líbil se mi Šumi, neměl to s černouškem lehký. A Mosquera dobře kopal rohy. A tady je pravda, že se Puškáč mohl ukázat. A nebo chyběl Michal Šmíd.....