Příspěvek Diskuzního fóra

Hrubajz napsal:

Dobrý den.  Oni jsou dva pohledy na věc. Jeden je pozitivní a to je delší souvislé působení Bohemky v první lize, velké zlepšení tréninkových ploch, fotbalová akademie, široký kádr vlastních fotbalistů, relativní ekonomická stabilizace,ukončení konkurzu, získání ...

Ještě mě napadla jedna reakce: Ad ta špatná komunikace s fanoušky: Ono nemůžete tady na fóru napsat na rovinu jak se co v zákulisí klubu událo, protože sem bez pochyby chodí lovit informace lidi od konkurence. Ta by toho pochopitelně s gustem zneužila. Už teď si myslím, že se to občas děje... Když jsou pak nespokojení fanoušci zváni k ústní debatě s vedením, tak to někteří odmítají. Přece všichni asi tušíme, že při korektní debatě z očí do očí se dá vždycky toho víc vysvětlit, než v eufórii od klávesnice. Když byla ta setkání pod pergolou, tak to ani jednou podle mě nesplnilo účel. Kritizující fandové se nezmohli na ucelenou formulaci svých myšlenek. Viděl jsem tam spíš hodně nezkrocených emocí, občas i hysterie. Je mi to líto, ale zaznamenal jsem tam i diskutéry, kteří byli očividně pod vlivem. Nechápu to, když je to udělané pro ně.