Příspěvek Diskuzního fóra

Scarsdale napsal:

Než něco zkritizuješ, tak se místo právě předvedeného hysterického výlevu radši nejdřív v klidu zamysli. Od nás hráči v poslední době pryč hned nejdou. V průměru ne. Udrželi jsme teď např. Vodhyho, což velmi chválím. ...

Tak Vodhanel odehrál souvisle asi tak 5 zápasů v řadě...., 1na 1 mu jde a jistej potenciál v něm je. Bohužel predfinalni a finální fáze téměř neexistuje. Z těch prvních pěti, co jsi argumentoval bych bral Pepu, ale tak před 5lety minimálně, Dosty rok nehraje, a zbylí tři? Na to ti nebudu odpovídat odborníku. Toť je i vysvětlení tvých dalších řádků. Úplně nerozumím :Tonda půl roku z formy, Hůlka budiž, Nečas, kolik toho odehrál, aby se to dalo hodnotit? Sumi, po půl roce odehrál 3 zápasy, to je nějaký meritko? A tvůj majstrstyk Hronek? Kolik dal gólů prosímte? Ne, že by se mi úplně nezdál, ale v Liberci místo jednoduchý přihrávky do 100% tutovky nesmysl, a z protiútoku gól do naší sítě. V první půli to samý, akorát bez protiutoku. Takže úplně nevím, zdali by to mohl být tvůrce. Takže resumé,já na to koukám realisticky, a nerad bych srovnával Bohemku s týmy, které si zde zmínil. Akce projekty jsem si nevymyslel já (Tetteh, Jusuf, Hašek, Mašek, Reiter, apod.) Věř mi, že já ovce nejsem, tak si pro příště najdi pravdivý a reálný argument, než mi začneš odpovídat, a říkat hysterický výlevy apodobne. Možná ovce tvým moudrum uvěří......