Příspěvek Diskuzního fóra

Jakákoliv radikalizace,ať už je to politika,náboženství,sport nebo cokoliv jiného, je hodně nebezpečná.K tomu,aby se zradikalizovala část fanoušků je vždy třeba nějaký velící jedinec,zahleděný do sebe,zpravidla do té doby  v životě neviditelný,ale proto chce být viděn a slyšen.Vzdělaný a slušný člověk by se nikdy nesnížil k prezentování takového odporu,když už ne přímo proti Bohemce,tak proti lidem,bez kterých by Bohemka už nebyla.A pokud má někdo skoro volební program s volebními body,tak to je jen jeho poloviční věc.Ta druhá je vize,jak dál s Bohemkou a kdo by měl být v čele klubu.Já se přiznám,že do zákulisí klubu nevidím,nedokážu zcela posoudit oprávněnost funkce našeho ředitele,ale jeho táta je pro mě zárukou,že se Darek učí,asi nechce být tolik viděn,nebo na to nemá povahu,ale  mu zřejmě škodí.Četli jsme vyjádření pantáty,četli jsme vyjádření druhé strany,pravda bude asi někde uprostřed,chybí komunikace,což by politik dělat měl.A tohle už není fandovství,ale sportovní politika se snahou vydupat si něco....a schovávat se za blaho Bohemky,je dětinské.Ostatně oni politici ani nic jinýho neumí.Jedna parta slibuje a druhá kritizuje.
Jsem toho názoru,že pracovat s otcem v jedné firmě,být zaškolován a být učen,....by se nemělo.Vím o čem to je a svého času jsem si vytrpěl své.Nicméně pantáta(což nemyslím urážlivě),se se synem rozhodl pracovat.A tak se ptám,kterému otci by bylo jedno,pokud by skupina fandů už delší dobu vyvěšovala transparenty proti jeho synovi,nic příjemného,je to v televizi,už i v novinách.A taky si myslím,že pokud by pantáta synovi nevěřil a myslel si,že to nezvládne a bude tam jen jako figura,nikdy by se to nestalo.Pantáta je podle mě setsakta tvrďák,podnikatel,který krom svého podnikání musel roky čelit všemožným trestním oznámením,což všichni víme.A pokud tohle všechno zvládl,nemyslím si,že by do vedení klubu dal někoho,komu nevěří a o kom není přesvědčen,že to zvládne.
Skoro mám obavy,že když jsme se vyhrabali ze sraček a přece jen se posunujeme do normálu,byť mnohým se to zdá málo a cesta pomalá a trnitá,že touto navozenou situací,ať už uměle nebo spontánně vyvolanou,jsme udělali hodně vstřícný krok k sebezničení.Před lety jsme klub zachránili a teď bychom se dokázali sami odrovnat.
Snad není pozdě,aby hlavy vychladly,ale to musí na obou stranách.