Příspěvek Diskuzního fóra

TomBP napsal:

Přečetl jsem si prohlášení Sektoru 1905 a přijde mi docela úsměvné. Vlajkonoši hodnotí manažerské schopnosti ředitele i jeho odbornou způsobilost k výkonu této funkce. Bez ohledu na to, kdo je fyzickým držitelem akcií Bohemky, oni ...

Myslíš jako ten posun, že permanentně hrajeme o záchranu? Nebo tu skvělou soupisku odlozenych, nebo zraněných hráčů, kteří by nikde jinde šanci nedostali? (až na 3-4 výjimky). Nebo máš na mysli posun, že se po 50letech zrekonstruovali hajzly v našem svatostánku. Myslíš si že hrát 2sezonu  po sobě druhorady dorostenecky soutěže je posun? Nebo, že se "jedná o rekonstrukci stadionu"? Kdyby nebylo jména Bohemians a nás fanoušků, tak jsme nyní na úrovni Příbrami, Karviné, Opavy a podobně...... A ani to už možná není pravda, jestli tomu tak náhodou už není teď. Mně se to nelíbí, tak tady nebudu velebit majitele. Stabilizovat klub 15let, bez jakýchkoliv sportovních výsledků mně přijde docela dlouho a světlo na konci tunelu v podobě rekonstrukce stadionu opravdu nevidím, obzvláště když je závislý na rozhodnuti politiků...... Přemýšlej reálně, mně není 20let......