Příspěvek Diskuzního fóra

Ahoj Klokani!

Dneska musím říct že pocitově, při pohledu na základní sestavu na začátku utkání jsem byl velice překvapený! Bohemka nastoupila oslabena o Bartka, Jindřiška a Hronka. Hlavně Krch jako kapitán a v základu byl pro mně šok. Ten kluk má jednu geniální vlastnost. V každém zápase dokáže udělat minelu, která podrazí Bohemce nohy. Musím říct že se mu to ve druhém poločase při zákroku těsně před pokutovým územím tradičně málem opět povedlo. Naštěstí to Zavadil zazdil. Nečas?! Ljevin!? Trošku mně to připomělo pana netrenéra Haška. Naštěstí Bohemka první půlku přežila, hrál se hrozný fotbal, se spoustou nepřesností a ve druhém poločase se štěstím dokázala díky Pulkrabovi utkání rozhodnout. Přemýšlel jsem proč nastoupila Bohemka v této sestavě a nevidím jediný důvod, nežli že si trenéři Hronka, Bartka a Jindřiška šetřili na sobotní zápas proti Spartě. Pokud to tak bylo a s geniální intuicí že i oslabená Bohemka porazí Opavu, pak klobouk dolů. Sobota a Sparta? To bude svátek a já věřím že s dobrým koncem po letech pro nás!