Příspěvek Diskuzního fóra

Ahoj Klokani,

Boleslav je pohárově zkušené mužstvo a včera Bohemka dostala lekci a fotbalově se vrátila na zem. Máme sice široký kádr ale výkonnostní rozdíly mezi hráči samozřejmě jsou. Když jsem viděl že na stoperu nastupuje Krch, tušil jsem průšvih. On si neumí hru obrany organizovat. Valeš je gólman který chytí co má, ale tým nepodrží, přikovaný na brankové čáře neudělá žádný bravurní zákrok jako jeho Boleslavský protějšek v brance Šeda. Poslední nuly měla Bohemka s Patrikem, ten nechytá nevím proč...?!Za mě obrana Schumacher, Hůlka, Kostl (na pravé obraně se doslovně trápil) a Dostál či Bartek jasně lepší. V záloze Hronek s Vodhánělem nehrají už druhé utkání téměř nic. No včera to prostě nešlo, všechno štěstíčko jako by si Bohemka vybrala v předchozích utkáních. Teď je důležité dohrát úterní utkání se ctí, předvést hlavně v obranně spolehlivější herní projev a ono se ještě může stát cokoliv. Boleslav nehrála nic převratného, jenom si počkala na chyby Bohemky. A hlavně, jak říkal Tomáš Pospíchal: Fotbal nemá logiku! Pokud trenéři udělají změny k lepšímu hlavně v obranně, v úterý to ještě může být zajímavé!