Příspěvek Diskuzního fóra

Pro oživení paměti uvádím úryvky ze svých příspěvků na přelomu let 2018/19:

Nedávných 10-15 let jsem byl víc v Trnavě  a Bratislavě  než doma, občas zůstanu i přes víkend na fotbal, znám se s funkcionáři vč.lidí kolem Vlada Poóra i místními politiky……

…..asi konečným důvodem jeho odchodu z Trnavy a ze Slovenska vůbec, byly poslední volby do zastupitelstva ( v Trnavě 10.11.2018). Přitom město Trnava soud s PhDr Poórem zatím prohrálo, majetková struktura celého komplexu vč.stadionu (komerční část loni Poór prodal) je komplikovaná a město se cítí „doběhnuto“…

Z loučení p.Poóra na webu Spartaka Trnava:

Čo ma mrzí najviac, že sa lúčim s futbalom takýmto spôsobom. Nemal som o tom takúto predstavu. Asi je ale najvyšší čas, aby to Spartaku neškodilo. Sústavne potrebujú niektorí ľudia mať nepriateľa, majú ho vo mne. Treba im povedať, aby ho nemali. Myslia si, že hráči, manažéri, tréneri a aj majitelia odchádzajú, ale Spartak i Trnava zostávajú. Nevidím teda problém.

Z webu fanoušků Spartaka Trnava

k tej Bohemke len tolko, bude otazne, za predpokladu, ze tam tento vagabund pojde, ako ho prijmu fans Bohemky nakolko svoje si uz tiez uzili...

Můj názor:  podnikatel Vlado Poór je velice komplikovaná osoba, za mě dobře, že se s DJ nedohodli.