Příspěvek Diskuzního fóra

Slamak napsal:

Presne. On ktery o tech vsech praktikach musel vedet se tvari jako pan cestny, ktery chce vratit kredit ceskemu fotbalu. Doufam, ze velci sponzori ho donuti k rezignaci. Co nejdriv 

To o čem se zatím píše a mluví, to je jen špička ledovce. Těch případů úplatků, ovlivńování zápasů a poškozování soutěží a jejich subjektů je obrovské množství a my na Bohemce o tom léta můžeme psát romány. Jestli se podaří najít dostatek prokazatelných důkazů a usvědčit celou tu mafii především včetně jejího kmotra z organizovaného zločinu, budu pozitivně šokován. Není názornější příklad obsahu sousloví organizovaný zločin než to, co se děje ve fotbale kolem úplatků a ovlivňování zápasů. Zveřejnění toho, že se vyšetřuje, a uvalení vazby prozatím na první čtyři delikventy, to je jenom možný začátek. Je to potenciální naděje. Stejně tak je ale možné, že se nestane skoro nic a po nějaké době bude jen Petr vyměněn za Pavla a pojede se dál. Bude záležet na tíze důkazů, co se podařilo nashromáždit. Věřím státní zástupkyni Lence Bradáčové. Ta je ostrá jak břitva a neovlivnitelná, ničeho se nebojí, půjde do toho tvrdě. Jsem opravdu zvědav, jak se tohle bude dál vyvíjet. Jinak můj osobní názor je, že Berbr je nebezpečná bezcitná svině, dá se říct bestie, která nezaslouží sebemenší slitování. Bude-li trest, tak by měl být na horní hranici, protože ta zvrhlost, která se ve fotbale děje, degeneruje celou společnost, bere to lidem víru ve spravedlnost. Ti pak v apatii propadají do pocitu marnosti. A to nemluvím o tom, že to fotbalu bere potenciální sponzory. Kdo rozumný a ani jednou nohou v kriminále by taky do takovéhoto kanálu házel své peníze, že... Kromě Rogoze a možná ještě několika málo dalších psychopatických tvrďáků se na tom systému odshora dolů podle mě podílí převážně masa ubohých zbabělců. Naprostých nul, které poslouchají každého, kdo jim ze stolu shodí pár drobků nebo kdo jim pohrozí. Doufám, že toho vyšetřovatelé dokázali patřičně využít...