Příspěvek Diskuzního fóra

Ahjo Klokani,

kdo čtete moje příspěvky dobře víte, že dlouhodobě říkám že Krch nemá ligové parametry a hraje se soupeřem proti Bohemce. Minule jsem psal že soupeři v posledních třech zápasech, nyní již mohu napsat že v posledních čtyřech zápasech třikrát pomohl ke gólu! Já již opravdu Klusáčkovi nevěřím a dnes s čistým svědomím mohu říct že jeho angažování za Haška je krok z bláta do louže... Za vrchol jeho trenérského "umění" považuji zařazení nekopy Krcha do zálohy ve druhém poločase! Celkový výkon Bohemky je příšerný! Co za rok a půl (skoro) udělal z Vaníčka, nadějného reprezentanta v mládežnických kategoriích je taky smutný. Tonda je na hřišti na nic, hraje čím dál hůř. Tréninky Bohemky pod Klusáčkem jsem nikdy neviděl, dle pohybu hráčů ale zřejmě mnoho dynamiky a bojovnosti v nich ale nebude. Je to špatný, herní projev žádný. Neustálé změny v sestavě, experimenty se zařazením hráčů na posty na kterých jednoduše hrát nemůžou a jiné příšernosti Klusáček nabízí v každém utkání. Nejsem optimista a nevěřím že se v brzké budoucnosti Bohemka posune v tabulce i v herním projevu výš! Je mi ze hry Bohemky smutno, je to hnus velebnosti!