Příspěvek Diskuzního fóra

AFK11 napsal:

Ta kravata mě sice taky nepotěšila, na druhou stranu trenéři nejsou bláznivý fanoušci jako my. Prostě to musíme brát tak, že většina fotbalistů a trenérů jsou profíci, který v kariéře pracují pro různé kluby a ...

A to ja bych z toho vedu zrovna delal, kdyz se bavime o profikovi. Kravatak z Alberta taky nepujde na meeting s odznackem Lidlu na saku, prece... Kdyby nepracoval u klubu, at si nosi co chce, ale prave proto ze je profik, mel zvolit neco neutralniho. Vrba taky ted tezko bude nekde verejne v plzenskejch barvach, Cech kdyz byl v Arsenalu, tak jakkoliv je ikona novodoby ery Chelsea, taky se neproduciroval v modrym po Londyne. Za me je to proste pochybeni, jednak jeho, ze si to dovoli, druhak Bohemky, ze si to neohlida, protoze treba ja to beru jako jednoznacnej preslap, vyraz toho, ze je mu klub a nejaka rivalita uplne fuk. A je jedno ze tam hral, hral i ve Sparte. Ja bych teda nechtel, aby se muj stavajici zamestnanec, kterej je jednou z tvari ,,hlavniho produktu" (A-tym, realizak) vystavoval nekde s cimkoliv, co jasne pripomina konkurenci, navic na akci, ktera s konkurenci bezprostredne souvisi.