Příspěvek Diskuzního fóra

nohava napsal:

já třeba pamatuju Příbu jako zamestnance Sparty jak behal v našem dresu,Já bych kvuli kravate kauzu nedelal.

To se ale nedá porovnávat, taky to nebylo správně, u Příby ale každej věděl že je Bohemák už když do Sparty přicházel, a protože byl profesionál a výjimečnej člověk, nebyl to takovej zádrhel. Ale Sparťani z toho taky nebyli nadšení. A hlavně v soukromí ať si nosí kdo chce co chce, klidně třeba nic :) Navíc Příba v našem dresu určitě nechodil na Letný po kanclech nebo jako zaměstnanec Sparty do celostátní televize při sledovaným utkání. Ale prostě v dnešní době, kdy se řeší i jestli máš kopačky správný značky (Hašek ml.), mi přijde jako přešlap, aby aktivní člen trenérskýho štábu českýho klubu šel do vysílání televize s barvama jinýho českýho klubu sídlícího o dvě zastávky dál, to je celý. I když tam jde jako Erich Brabec, expert, tak pořád reprezentuje klub, možná by se dalo říct, že právě tam reprezentuje klub, když je na očích. Neviděl jsem to od začátku, ale předpokládám, že ho představili jako bejvalýho hráče Slavie a současnýho asistenta trenéra Bohemians. A to je podle mě ta klíčová informace, současný asistent trenéra Bohemians. Při tomhle titulování na sobě prostě nemáš mít barvy ani Slavie, ani Arsenalu, jako profík máš bejt prostě neutrální. Od toho se odvíjí celý moje rozhořčení nad něčim, co je pro ostatní nepodstatná blbost. I kdyby byl slávistická legenda, což není, furt je prostě teď zaměstnanec Bohemky na viditelným postu.