Příspěvek Diskuzního fóra

Ahoj Klokani,

musím říct že již v základní sestavě bylo pro mně velký zklamání že nehrál nejlepší hráč minulého utkání Osmančík! Mladí kluci to mají pod Klusáčkem těžký! Nedivme se že si budou hledat tým kde je nechají hrát a budou z Bohemky odcházet. Musím se zastavit nad hrou Puškáče, který má zde velkou podporu i když já nechápu proč? On je hrotový hráč. V této pozici je však absolutně na nic. Když přiběhne k soupeřově hráči co má míč zastaví se metr od něho a nenapadá. Nejde do náběhu do volného prostoru a když jde má špatný časování a je v ofsajdu. Když dostane na hrotu míč, buď ho přihraje soupeři nebo ho ztratí v souboji. Pusťte si dnešní zápas znova a uvidíte že mám pravdu. Z mého pohledu je Osmančík jasně lepší a když dnes nastoupil, opět za pár minut toho předvedl mnohem více než Puškáč za 53.minut kdy ho dneska Klusáček nechal hrát. Necidovi v prvním poločase kdy byl hodně aktivní, chybělo ke gólu trochu štěstí ale svoje si odehrál. Soupeř ho důsledně bránil jeho kvality zná. Dneska nejlepší hráči Le Giang, Bederka, Kostl, Novák, Vaníček a Osmančík. Ostatní střídali lepší a horší momenty, Puškáč suverénně nejhorší i Klusáček to viděl a v 53.minutě ho jako prvního stáhnul. Zasloužený bod a děkujeme za něj!