Příspěvek Diskuzního fóra

Fans napsal:

Vážený "Kolino", abych to uvedl na pravou míru. Vodhanel mě asi úplně moc nezajímá, ikdyž vím, že kdyby fotbalu dával trochu víc, mohl by z něj být docela dobrý pleyer. Že to nemá v hlavě ...

Jasně, vím o tom co mi naznačuješ... Bohužel, ale jinak to zatím asi nejde, není v možnostech... Já nic nevidím jen "černobíle" vlastně i toho Kolumbijce chápu, ale nechápu způsob jakým odešel...

Stejně tak lze chápat i Vodháněla že se chtěl zabezpečit a víc zviditelnit, ale opět nelze absolutně pochopit způsob řešení (joo, rozplynul se mu "americký sen" a naopak Bohemka měla "velké oči") nakonec na tom pordělala Bohemka i Vodháněl, škoda...

Opakuji, nic není jen "černobílé" teda ani zelenobílé:-) nicméně je třeba i v Bohemce řada lidí/fotbalistů které je možno dávat svým přístupem/jednáním/chováním za příklad, že...

               BOHEMKA DO TOHO!!!

Teda, jasně že bych opět chtěl vidět na Bohemce Poháry atd. ale musím se přiznat, že jsem nyní docela spokojenej, už nehrajem pouze jen o záchranu, vyhrálo se i na Spartě, neporazila nás teď ani Slavie... Vodháněl, neVodháněl a i bez proradného jihoameričana, vem je čert:-)