Příspěvek Diskuzního fóra

oto.kraus napsal:

To mě zajímá s tím Flachbartem

Sportovní ředitel Jirka Steinbroch  po návratu z Ružomberoku společně s místopředsedou představenstva Vláďou Suchým mě požádali v r.2008-9 abych se na Honzu Flachbarta jel několikrát podívat. Hrál za SK Hlavice, postoupili  z Divize do ČFL a hráli na tuto úroveň slušný fotbal. Problém byl v tom, že zde byly určité požadavky, které jsem nemohl potvrdit. Na krajích obrany hráli Lukáš Marek, Michal Šmarda , mohl tam zaskočit  Karal, Knakal a Jirka Rychlík. Jen Šmarda s Rychlajzem byli už méně perspektivní a Flachbart ( r.1978) k nim patřil taky. Bylo to nakonec jejich rozhodnutí, asi s trenérem. Flachbart potom ještě hrál více než rok ligu u  Kapra za Střížkov, nemyslím, že by hrál až tak špatně, ale Bohemka chtěla  buď perspektivu, nebo zkušeného hráče v optimální formě. Mě spiš mrzelo, že nevyšel Jan Krob, v té době hostoval ze Sparty na Kladně a potom zpátky ve Spartě stejně nehrál.. Přiznám se, že jsem dost tlačil, ale prostě to nevyšlo, nešlo tam o peníze, prostě o pohled a názor těch co rozhodovali. Udělal jsem někde chybu, protože zvláště Jirka i Vláďa na moje názory dost dali…Myslím si, že si Krob ligovou karieru odkopal a ještě odkopává slušně.