Příspěvek Diskuzního fóra

berjir napsal:

že vám to stojí za to zakládání nových nicků jen proto, abyste pozuráželi ostatní. Pokud má člověk takový znalosti Bohemky, jako se tváříte, že máte, určitě tu máte profil už z dřívějška, ne? nebo se ...

Rétoriku toho člověka nechápu. S Jirkou jsem se znal od jeho 17ti let, jako kluk bydlel kousek od Bohemky..   Se Sucháčem jsme se seznámili, to už je taky dlouho…. S Jirkou jsme za Vláďou jezdili do Kunratic (kam taky jinam), kdo je v obraze ví proč. Když jsme se s Jirkou delší dobu neviděli, špičkovali jsme spolu tady na webu. Právě u Vládi  v Kunraticích se probíraly některé věci,  na které by v kanclu na Bohemce nebyl klid. I  odchod Jirky do Ružomberoku a po jeho návratu moje „angažmá“  ve věci skautingu. Jirka o  tom veřejně mluvil i na schůzce s fanoušky, které se v té době občas pořádaly. Vláďa chtěl pochopitelně vědět o všem. Měl pod palcem sponzorské smlouvy a ekonomická situace nebyla zrovna v kondici. Proto taky sledoval s kým  a jak probíhají jednání o případných přestupech, protože všechno něco stojí. I v tom skautingu, když ho děláte pro svůj klub bez nároku na odměnu, tak vznikají určité náklady (cestovné a další výdaje)  Vzhledem k tomu, že mi právě Vláďa naznačil určité problémy, nebo spíš často jiné názory než zbytek vedení, které Jirka měl, tak jsem ten skauting nakonec nevzal a Jirka  posléze odešel zpět do Viktorky Žižkov. Stejně jsem měl pocit, že se ve Viktorce Jirka cítí po pracovní stránce lépe. S Rudou Procházkou si vyloženě rozuměli a s panem Vinšem taky, už dříve jsem tam doporučil ing. Libora Tichého jako ekonoma. Přitom srdce měl klokana, to jistě.  Ale potřeboval být v práci dominantní a to mu ve Viktorce víc sedělo.