Příspěvek Diskuzního fóra

zeli napsal:

:-)))) Probůh, to ne! Nicméně ta zdánlivá neslučitelnost s tvým hudebním žánrem + tragický výkon na place, by mohly vytvořit ve finále když ne pozitivní, tak alespoň neutrální pocity. Zkrátka mínus a mínus by měl dát ...

Hmmm, zajímavý přístup:-)

Teda už jsem slyšel nějaké teorie o tom jak "Vytloukat klín klínem" takže to mám chápat tak že když bude Bohemka s Karvinou ve druhém poločase prohrávat tak sledováním/posloucháním ještě větší hrůzy, v tomto případě tebou navrhované  Kelly Family (či jak se to jmenuje) vyneguji tu původní fotbalovou hrůzu, jo:-D 

Teda, já ti nevím, ono minus + minus = plus, ale pak je zde také vyjimka potvrzující pravidlo, no a co když je to jako s těma virama, máš jeden virus k tomu chytneš druhej virus a je z toho "superviroza" která tě může i položit - raděj né "Kelly Family" raděj ani nevyslovovat, než to tak raděj skousnu v Dolíčku porohru s Karvinou stejně jako třeba s Pardubkama a zdraví to bude méně škodliví:-)))

                 BOHEMKA DO TOHO!!!

Jo, další pivo si teď už raděj neotevřu, soustředím se už při poslechu kvalitního Metalu na sledování italské Ligy v TV:-)