Příspěvek Diskuzního fóra

tomiisek napsal:

Vcera hrali oba 16-leti bratri, mj. kvuli zvyseni prodejni hodnoty. Kazdopadne je pro mladiky mnohem snazsi hrat v tymu, co slape, nez co je na sestup. Nehodlam Klusacka obhajovat, ale je dlohodobe prokazane, ze juniori zvladaji sestupovy ...

Já na to vzpomínám teda trochu jinak. Nehráli jsme zase tak zoufale, s Teplicema jsme otočili zápas a dali tři góly, tehdy to byl asi životní Neradův zápas. S Duklou to bylo 3:0 do půle. Jablonec byl prostě zázrak. A ty remízy byly samozřejmě podstatný, ty nakonec dělají v tabulce rozdíl mezi záchranou a žumpou. Klusáčkovým nástupem se to tehdy celý srovnalo, přišlo mi, že hráči začali hrát opravdu naplno, že se přestali bát a začali hrát. Kvalita kádru byla samozřejmě omezená, ale přesto to tehdy zvládli. Tohle podle mě potřebujeme i dneska. Hráči mají strach, což je pochopitelný. Musí ae začít hrát s nadšením a neřešit, že se zase prohraje. Takovej Tonda to minule podělal, ale je jeden z mála hráčů, který aspoň něco zkusí. Když to občas nezkusíme, góly nedáme. Taky nám tehdy pomohl Radič přesně tím, že si pořád chodil dozadu pro balony a neúnavně to zkoušel pořád znova, snažil se hrát fotbal, nekopal jenom balon po lajně, jak to děláme teď. Takovej hráč nám dneska chybí.