Příspěvek Diskuzního fóra

AFK11 napsal:

S tebou se těžko baví, vezmeš cokoli a překroutíš si to po svým. Petrák je fotbalista, i když není v top formě, ale zároveň jsem tady jako jeden z mála vždycky psal, že Ljovin je ...

1.) Já se to nesnažím překroutit po svém, jen tu poukazuji, že to má víc stránek. Ty máš totiž fantastickou schopnost zapomínat to zlý a pamatovat si jen to dobré ;)  Kdo není antihaškovec, není bohemák. Kdo si nepamatuje minulost je odsouzen k jejímu opakování. Já třeba nevím, čemu ty říkáš "na naše poměry". 2. liga? Díky Filipům, Záviškům..., tu zase nejsou Kostkové, Blechové... Ber to komplexně. Nemůžeš si přeci neustále ze života vystřihovat jen to dobrý... Když píšeš o Radovi, tak nemůžeš vynechat Štochly, Jirouše, Šimly, Abrhámy...

2.)Wiesnera si fakt nepamatuju. Kdy tu byl? A proč to píšeš? Pamatuješ si na Kuchtu? A co jako? Spíš mi řekni, proč tu třeba není Fryšták nebo Kocič. Proč tu není Marko Dabro, který má dnes na Transfermarktu cenu 2M€? To je to, co Tě má zajímat!

3.) Já neříkám, že ty hráče nepotřebujeme. Já říkám, že my nevíme co potřebujeme. Koukni na Slavii. Oni si vezmou křídlo a udělají z něj brejkovýho útočníka. Ty říkáš že potřebujeme rychlý hráče. Všichni chtějí rychlý, vysoký, technický, obounohý, mladý hráče. Tak chceš rychlý, tak jdi na Strahov nebo Julisku a vyber si tam atlety... 

Mne napadl takový šílený nápad... Co kdybychom si konečně řekli, jakým fotbalem se chce Bohemka prezentovat v příští třeba pěti letech, a pak třeba v další "pětiletce" a proč. Kde bude fotbal za 10, 15, 20 let, a podle toho pak vybírat hráče a trenéry jak do Áčka, tak k mládeži. Co kdybychom to průběžně vyhodnocovali, a řekli si, jestli jsme to určili správně a jestli není potřeba upravit vize... Nemyslíš si, že to Tvoje doplnění, okyslyčování a kostry je pořád de-facto to samé flikování? Nebo já vlastně nevím co tím myslíš...