Příspěvek Diskuzního fóra

JohnZ napsal:

Pánové nechci tu házet moudra.Ale,dokoukal jsem Spartu na Vikingu.Tak tohle je česká cesta ve špičkový podobě.Jestli jsou Čvančara,Daněk,Karabec a další největší naděje našeho fotbalu,tak potěš.Ten Viking není ani evropský průměr.A pořád dokola ty samý nedostatky.Čvančara ...

Trachta: „Tak mi, Oulíku, popiš, jaké máš pocity?”
Oulík: „Pocity? No teď mám pane inspektore pocit, že mi teče do bot.”
Trachta: „Správně, teče ti do bot, chlapče. Tak už to vyklop a nezdržuj.”

https://www.ruik.cz/vitrina-dneska-kretinsky-vysava-stat-dalsi-tresty-pro-viniky/

Vysává a teče mu asi do bot...

Křetínského skládka: veřejnoprávní televize v pořadu Reportéři odhalila, co znalcům je známo už dlouho – brněnský podnikatel Daniel Křetinský si z českého státu dělá skládku, lidově řečeno smeťák. Jeho firma AVE neplatí za odpad, škoda všem občanům jde už do miliard korun.

V Čáslavi se té špinavé hoře říká West Ham Hill. Křetínský na ní kašle. I na zákony, na životní prostředí, na všechno, nakonec i na tu Spartu. Podle toho ten jeho klub č. 2 hraje. Za obdobnou částku, kterou dluží státu za tu svojí čáslavskou špínu, si koupil klub v Anglii. Myslí si asi, že si se špinavými penězi může dělat co chce. Někam je naleje - a ono nic...

Poražme tyhle ubožáky z Letné v Dukláckých dresech. Úplně si o to říkají, bylo by to pěkné zadostiučinění - a to nejen ve fotbale.