Příspěvek Diskuzního fóra

Ahoj Klokani!

Dneska naše Bohemka vstupuje do ročníku 2022/23 a všichni očekáváme co bude hrát, jaké bude mít výsledky zda se posune tabulkou oproti minulé sezóně nahoru. Co se v přestávce soutěže stalo aby se Bohemka v nové sezóně nemusela obávat sestupu? V podstatě nic... Vrátil se Hůlka, kdy je ale otázka zda po dlouhém zranění bude hrát v dobré formě! Čekal jsem že na rozdíl od Klusáčka Veselý dá v daleko větší míře šanci mladíkům v základu, tak aby dokázal připravit správný mix mladých a zkušených hráčů, kdy zkušení tomu dají rozum a mládí to oběhá, nic z toho se ale nestalo! Základní sestava proti Příbrami to ukázala. Květ a Hronek nejsou kreativní hráči kteří dokážou udělat moment překvapení, udržet míč a dělat rozehru. Květ mi připadá že je línej i chodit, natož běhat a účinně napadat. Nezkušený trenér který nic neukázal ani ve druhé lize! Moc rád bych chtěl napsat že po zpackané sezóně Bohemka udělala účinné kroky k tomu aby k podobné situaci už nedošlo! Nestalo se však nic... Jsem realista a i pokud se nám dnes podaří urvat v Jablonci třeba bod, nemyslím si že tento "old boys team" bude mít v lize větší slovo! Bohužel po letech zmaru nevěřím že současný kádr dokáže hrát ve středu tabulky! Samozřejmě bych si to přál a třeba se ukáže že nemám ve svém názoru na současný kádr pravdu! Bohemka bude hrát dobře a bude sbírat body a uvidíme v jejím podání kvalitní hru! Kéž by... To by ale trenér Veselý musel najít odvahu a třeba namísto Hronka s Květem dát Berana s Novákem!