Příspěvek Diskuzního fóra

Dlouho jsem sem nic nepsal, ale dnes jsem i 2h. po zápase fakt nasranej... Prohlédněte si video s druhým gólem nesoupeře ještě jednou - okolo fotbalu se motám na hřišti i v hledišti cca 40 let, ale když takhle jeden hráč dokurví snažení spoluhráčů, tak asi dále moc v klubu oblíben nebude, že...? Nicnedělání nelze omluvit nešikovností nebo smolnou shodou náhod. Prosím tedy p.Valeše, aby po zbytek svojí smlouvy třeba běhal Vyšehradský schody a čekal, zda bude místo v bráně nutno obsadit náhradníkem kvůli kartám nebo zranění, případně rovnou zkusil jiný zdroj obživy. Veškeré dosavadní kladné body dnes hodil do kanálu a pro mne skončil... Přestože za první poločas ze strany Bohemky také mnoho hráčů nepropotilo dres (viděli jsme Pepo kdo ano a kdo ne..), tak nebýt nebrankáře, zápas by skončil zřejmě zbytečnou ztrátou jen 2 bodů... Jakoukoli snahu a bojovnost oproti nefotbalovosti lze vidět a rozpoznat, stejně tak lajdáctví a nezájem.

P.S.: Opět mám nikoli sám permanentku premium, tak zkuste chlapci-hráči-trenéři popřemýšlet, zda tento můj finanční příspěvek nepřispěl i na vaše platy...

Dobrou noc a příště lepší zážitek i výsledek ze hry Bohemky! Bofor!