Příspěvek Diskuzního fóra

Wenca napsal:

Ahoj, já zareaguju k té části o Praze 10, jelikož jsem tím jediným zástupcem, konkrétně na 11. místě kandidátky Vlasta. Jsem přesvědčen, že to je místo volitelné, tudíž jakýkoliv hlas nebude ztracený. Co se týče ...

Vašek, celým jménem Václav Vlček, zastupitel a člen představenstva DFB, je ve svém příspěvku velmi skromný. Měl by se více pochlubit, ale skromnost a týmový duch je prostě jeho styl. Udělal toho pro projekt přípravy rekonstrukce hrozně moc. Bez jeho odbornosti, analýzy všech politický dokumentů, tisků, procesů na radnici nebo magistrátu bychom nikdy nebyli tam, kde jsme. Nebrali by nás politici vážně nebo jako někoho, kdo se nenechá opít rohlíkem. Přijďte se někdy podívat do kanceláře DFB v Ďolíčku na všechny ty šanony dokumentů, kterými nás politici zavalili a někdo je musel přečíst a udělat na danou problematiku rešerši. Bez kontaktů Vaška na zastupitele, senátorku P10 nebo poslance si naši práci na Ďolíčku nedokážu představit. Vašku děkuji a slibuji, že vedení DFB udělá maximum, aby Ti tvoji práci pro Ďolíček aspoň trochu splatil.