Příspěvek Diskuzního fóra

Dnes šel za DFB dotaz na všechny relevantní strany v Praze.

Odpovědi dáme na dolicek.com

ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN, Piráti, Praha sobě, ANO, Solidarita, ČSSD, Strana zelených

text:

Vážený pane XXX, paní XXX,

jmenuji se Martin Kurka a jsem předsedou představenstva Družstva fanoušků Bohemians (DFB), které sdružuje přes 2300 členů, převážně fanoušků Bohemians Praha 1905, městského stadionu Ďolíček, Vršovic a Prahy jako takové. Obracím se na Vás jako na lídra, lídryni XXX kandidujícího, kandidující do zastupitelstva hlavního města Prahy v komunálních volbách 23. a 24. září 2022 s jedním dotazem. Prosím Vás  o odpověď do 16. září. Vaši odpověď budu následně sdílet se členy DFB a dalšími fanoušky klubu, včetně informace, pokud se rozhodnete na můj dotaz neodpovědět nebo odpovíte později. Můj dotaz zní:

Podporujete Vy a Vaše strana/hnutí/koalice architektonickou soutěž na rekonstrukci stadionu Ďolíček (https://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/tiskovy_servis/tiskove_zpravy/praha_vyhlasi_architektonickou_soutez_na$5465-export.html" dle rozhodnutí RHMP z 1. srpna 2022) a budete ji v budoucnosti i nadále podporovat svými případnými hlasy v Radě a Zastupitelstvu hlavního města Prahy?

Martin Kurka

předseda představenstva Družstva fanoušků Bohemians