Příspěvek Diskuzního fóra

Já nevím, nejsem trenér, ale když jsem si poslechl našeho trenéra při hodnocení zápasu s Libercem, tak si říkám, proč tedy nehrajeme doma stejným způsobem jako venku? Co nás nutí hrát doma jinak? Chápu, že se hráči chtějí předvést a konečně nás doma potěšit, ale jenom proto, že hraju doma přece nebudu hrát něco, co mi nesedí, navíc proti soupeřům, jako je Hradec, nebo Liberec? Samozřejmě, neměli bychom se bát nikoho, to by bylo špatně, ale přirozený respekt a soudnost není nikdy na škodu. Jeden slavný český fotbalista prý vždycky říkával: "nejdřív musíš dát soupeři 3-4 góly a pak teprve můžeš začít hrát fotbal". A přesně toho bych se v zápase s Pardubicemi držel, protože jednoduché to rozhodně nebude. My jsme totiž experti na to, jak posadit na koně někoho, komu se dlouho nedaří. Taky úplně nevěřím, že tu tristní loňskou bilanci s Pardubicemi nebudou mít hráči ještě v hlavách, i když nám navenek jistě budou všichni tvrdit, že je to už dávno zapomenuto. A taky je tu znalost prostředí, to všechno bude hrát pro Pardubice. Musíme to prostě jakýmkoliv způsobem zvládnout, takhle to dál nejde.