Příspěvek Diskuzního fóra

Tak ja take pridam svoje "cenne" hodnoceni:). Tahle sezona je fakt za odmenu a fotbal na Bohemce me po delsi dobe hodne bavi. Jsem rad ze i casto hystericka kritika DJ trochu ustala...

Je uzasny kolik kvalitnich (i zdravych) hracu tu ted mame..Puskac (mozna teda uz zase zraneny?..), Kvet, Hronek, Pepa...to je proste jadro se kterym se da dlouhodobe hrat fotbal...do toho Moravek za dverma a samozrejme Drchal jako skvela posila (skoda ze asi jen na skok)...vcera bylo krasne videt co dokaze udelat jeden kvalitni fotbalista. Vykukuji pak dalsi jako je Janos...kreativnich hracu si cenim. Mrzi me ze se jeste nerozjel potencial Kovarika, ale vcera tam posilal supr centry. U Petraka jsem zatim rad kdyz neni na hristi (jeho strach cokoliv vymyslet vsechno prebije). Nesdilim zatim nadseni ostatnich z Prekopa, opravdu makal a drel ale fotbalovosti jsem moc nevidel a takovych hracu mame vic. Co se obrany tyce nepochopil jsem jak mohl vcera dostat ten slizoun pred strelou tolik mista, ale nestihl jsem rozklicovat kdo to podelal :), jinak me bavi Kostl svym durazem a utocnejma najezdama (i kdyz obcas nekde chybi) a nenapadny spolehlivy Krapka (kterymu jsem teda nedaval sance..), Hulka je zajimavy hrac, ale nekdy trnu co udela a pak bohuzel myslim ze predevsim Dosty uz dlouhodobe predvadi slabe vykony... i kdyz ho mam rad. Co se Valese tyka ani tady nesdilim nazor druhych, me se docela libi a hlavne ho obdivuju ze dokaze ustat tu kritiku z "vlastnich" rad, ja bych uz se slozil. Tak tot vse,  jsem uspokojen :) a tesim se na dalsi predstaveni.