Příspěvek Diskuzního fóra

borůvka napsal:

No, mne spíše připadá, že by se více vyjímala spíše někde ve východní Asii, zejména díky těm ostrým tvarům. K Vltavské filharmonií by mi sedlo něco jako vlnky inspirované Smetanovou Mou vlastí. Ale proti gustu ...

Zdravím,já to porovnával s ostatními návrhy a taky bych vybral tohle.Po těch ochozech se dostaneš až na střechu a z každého okraje vidíš Prahu jak na dlani.Proč to ale pletu na fotbalový fórum.Na jednu stranu je vidět co dnes dokážou architektonický studia za zázraky,na druhou stranu mám trochu strach o rekonstrukci našeho svatostánku.Má to být postavený do roku 2031,Praha může argumentovat největšími náklady za poslední léta,vysokou důležitostí apod.Doufám,že pokud se vypíše architektonická soutěž už nemůže stadion nic ohrozit.Víc by asi řekl pan Kurka a další borci co za Ďolíček léta bojují.Našim politikům ale uvěřím až se kopne do země.A k vizi našeho stadionu.Líbilo by se mi spojení historie s modernou.Když budu porovnávat s Anglií,nic mi neříkají mega arény Arsenalu a Tottenhamu.Největší krásou je stadion FC Fulham  Craven Cottage.Mimochodem taky bojují s prostorem.Pár metrů za tribunou teče Temže.