Příspěvek Diskuzního fóra

hrdin napsal:

ČK podle mne byla předpisová. Skluz, noha nahoře a skončila na koleni protihráče. Z prvu jsem také řval že vůbec, ale když jsem později viděl opakovaný zpomalený záběr, tak se mi až udělalo špatně, Bohužel. ...

Proč by za tohle odehrání míče měla být předpisová ČK? A noha šla ukázkově při zemi, nad zem ji zvedlo až zklouznutí po míči. Noha protihráče byla ve vzduchu, Jánoš mu tak po odehrání míče jen rozhodil stabilitu, jako přísně udělenou ŽK bych to zkousnul, ale ČK ani omylem, jasné hraní míče s následným neúmyslným kontaktem. Marně se snažím vybavit, kdy byla v lize udělena ČK po odehrání míče, navíc ze strany a nikoli proti noze. Sice šlo o skluz, ale ve stejném směru, jakým se pohyboval protihráč, tudíž skutečná intenzita kontaktu byla malá, standardně se dávají předpisové ČK za skluz proti hráči (nebo za kosu zezadu), tohle prostě byl jen kontakt ze strany po odehrání míče, kdy se noha o ten míč zvedla do vzduchu a kdy se protihráč nestihl dostat k míči dřív než Jánoš, zákrok Kubisty byl o level horší.

https://www.veed.io/view/6adba34d-0cf8-4870-8ae5-5bc786c81363