Příspěvek Diskuzního fóra

CarlUweSteeb napsal:

On tesne nez mel podepsat smlouvu udelal ve dvou zapasech tri chyby.Jedna rozehravka a dve nevybehnuti.Pote co byl posazen(rozhadan) chtel zadarmo odejit do Polska.Ale abych mu nekrivdil - sezonu predtim byl nejlepsi brankar v jejich ...

Jedlička odmietol predĺžiť s DAC zmluvu a hovorilo sa o záujme Slovana a klubov z Poľska, no nakoniec ho ako voľného podpísala Plzeň.....slovenská liga je úrovňou fakt ďaleko za českou,ale nájdeš tam aj veľa zaujímavých hráčov, platovo dostupných pre Bohemku.....za mňa super brankár Takáč z Trnavy, dobrý aj Krajčírik z Ružomberka a na kraje rýchli hráči zo Žiliny....Rusnák, Bari, Kaprálik....do útoku Cobnan, Polievka....a keď odíde Květ tak by som sa pokúsil vziať Quoseho co bol teraz v Plzni a predtým Karviná....znam ho z Ružomberka a vtedy patril medzi najlepších hráčov našej ligy.....a keďže je bez zmluvy tak asi zadarmo......a este ma zaujali v 2.lige Šigut,Kramář, možno Rátaj z Opavy a z Prostejova Kušej.....podla.mna lepsia cesta ako rozohravať hracov iným klubom....Nech žije slávna BOHEMKA!!!!