Příspěvek Diskuzního fóra

skrob napsal:

Hodnocení půlsezony: Celkově velká spokojenost. Trenér? Poklona, nikdo není dokonalý a nebude. Brankáři: Nikde není psáno, že zkušenost je přednost, viz včera Laštůvka s 210 cm. Květ - poděkování, 20 mega, ale jak vidím obchod s Chytilem, 15 budeme slavit. Bez ...

Moje hodnocení:

Máme gólmany, kteří neumí chytal (utčitě ne 1. ligu).

Obránci - nějak nevím,koho chválit. Hůlka je asi nejlepší, ale sliboval jsem si od něj mnohem víc, Křapka - jsem rád, že dává góly (v rámci signálu) - jinak nic moc. Köstl  - asi nejhorší - dle mého názoru strašně kazí. Krch - dělá strašně moc chyb, stejně jako Dostál (bohužel). Nový a Vilotič - nerozumím, proč tu jsou. 

Záloha - velmi dobře Květ, krásný standard Jindřišek, Hronek, mám dojem, že se zápas od zápasu zlepšuje Beran, lehce nadstandard Jánoš, většinu sezony na hovno Kovařík a Hála, zbytečný Petrák.

Útok - kvituju přestup Prekopa, když hrál  tak Puškáč velmi dobře, Mužík - nějak nevím, přijde mi, že umí dát gól jen slabším soupeřům (jde moc na sílu), Drchal - pomohl - a dál to nemá smysl hodnotit. Poslední zápas proti Hlučínu se jen nechtěl zranit...