Příspěvek Diskuzního fóra

Uf uf, jeste ze jsem neco popil a byl jsem trochu odolnejsi :), ale byl to velky navrat do reality, prohra mi tolik nevadi ale to jak nas prehravali respektive jak rozebrali obranu to bylo hrozny. Byl jsem behem pripravy natesenej jakej mame po dlouhy dobe skvely tym a to trva dal!, ale jedineho ceho jsem se bal byla obrana, protoze ta nam nefungovala a neprisel nikdo novy. Sice to trener trochu prehazel ale se stejnou partou se moc zazraku cekat neda a vcera se to bohuzel ukazalo. To nebyl zadny zapas blbec ale regulerne slaba obrana. Petrak na stoperu dostal poprve sanci se poradne ukazat a to se take stalo, to byly nepochopitelny reakce. Hulka je dobry jen na pulce soupere, to je bohuzel u obrance malo :). Dosty za me uz delsi dobu nestaci, mam ho rad ale sve si tu uz odpracoval. U Pepy jsem se trochu bal ze Spartanum nebude stacit, ale otazkou je jak hodne odnesl tu vzdusnou obranu celeho tymu, to pak clovek muze delat sebevic a nejde to. No a na zaver si malinko rypnu do Jedlicky, vim ze toho hodne chytil a urcite nehazim vinu na nej, mozna to bude super golman, ale zatim take dela chyby...predevsim vybehy vs stani na care mu obcas nevyjde a ukazal to uz i s Hradcem. Opakuju ze mu nedavam vinu a ze je to asi talent, jen nemam rad kdyz se z nekoho dela hvezda jeste driv nez se ji opravdu stane respektive nelibilo se mi ani kdyz se tu masivne kritizoval Vales za kazdou hovadinu a ted se tu naopak chvali Jedlicka za cokoliv. Jinak celkove se tesim na dalsi zapas a rozhodne nepropadam nejake zoufalosti, je dobry ze se nase velka slabina ukazala ted na plno se Spartou a je prostor a vetsi duvod neco udelat, ne ze nam obrana postupne projede zbytek sezony. BOFOR